האם מתקן סודה משתלם כלכלית?

אוהבים סודה? רוצים להבטיח לעצמכם זמינות גבוהה של המשקה המוגז האוהב ביותר בעולם? זה הזמן לדעת הכול על מתקני סודה לשתייה המיועדים גם לסביבה הביתית וגם למשרד.

מי הסודה המוגזים, נחשבים כיום לאחד מהמשקאות המוגזים האהובים ביותר בעולם, וזאת לנוכח העובדה שהם מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות ממשקה מוגז מרענן וטעים ומצד שני להימנע מצריכה של משקאות מוגזים ממותקים המכילים כמות גבוהה של סוכר וחומרי טעם וצבע המזיקים לבריאות. מפעל הסודה הראשון בעולם הוקם במהלך המאה ה-19 והוא ביסס את פעילותו על המצאה מסוף ה-18 במסגרתה חוקר מאנגליה החליט להחדיר פחמן דו חמצני לתוך מי שתייה רגילים… והשאר היסטוריה.

כמה נפוצים מתקני סודה?

כיום, ניתן לצרוך סודה בבקבוקים או פחיות ו/או באמצעות מתקנים ייעודים למזיגת סודה, וביניהם: מכשיר סודה ייעודי או מתקן סודה או מערכת למזיגת סודה הידועה גם בשם "ברז סודה" המיועדת בעיקר לחדרי אוכל, מסעדות, ברים וכדומה. כך או אחרת, רכישת מתקן סודה ביתי או רכישת מתקן סודה למשרד או לבית העסק, תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות מרעננים, וביניהם: זמינות גבוהה של המשקה בכל פעם שיתחשק לכם על משקה מוגז ורמת גיזוז איכותית הנובעת בין היתר מהעובדה שאתם מוזגים לעצמכם את כמות המשקה המדויק הנחוץ לכם באותו הרגע. אך האם יתרונות אלו באים לידי ביטוי גם בהיבט הכלכלי והאם מתקן סודה משתלם כלכלית? התשובות תלויות כמובן בהיקף הסודה אותה אתם צורכים במהלך היום, שבוע או העבודה או החודש.

הרמן סיסטמס מציגה: מתקני סודה איכותיים ומשתלמים!

אצלנו בחברת הרמן סיסטמס, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של מתקני סודה ביתיים ומשרדיים לצד מערכות סודה המותאמות לבתי עסק. מתקני ומערכות הסודה שלנו מאפשרים לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים הבאים לידי ביטוי גם באיכויות הטעם והגיזוז של משקאות הסודה המופק מהם וגם בהקשר הכלכלי.

האם מתקן סודה משתלם האם מתקן סודה משתלם כלכלית?

לרשותנו, מספר דגמים של מתקני מים עם סודה המתחברים לבלון גז מקצועי המספק לכם רמת גיזוז גבוהה ואיכותית לאורך זמן, וזאת ללא צורך בהחלפת בלוני (מיכלי) גז באופן תדיר בהתאם לדגמים מסוימים של מתקני סודה המשווקים על ידי המתחרים. כמו כן, אנו מספקים מערכות למזיגת סודה המיועדות לברים, מסעדות וכדומה, דבר המאפשר לבעלי העסק להגיש משקאות סודה כשירות ללקוחותיו. מערכות המזיגה לסודה ומתקני הסודה שלנו מיועדים גם לסביבה המשרדית, כאשר כל מתקן סודה משרדי מאפשר לכל עובדי המשרד ליהנות מאספקת סודה קבועה ללא צורך ברכישת בקבוקי סודה בעלויות גבוהות יותר.

לסיכום, רכישה של מתקני סודה, על אף עלות הרכישה הראשונית ועל אף עלויות התחזוקה לאורך זמן (חשמל, בלוני גז ומים), תאפשר לכם ליהנות מחיסכון מצטבר במידה ואתם צורכים סודה בכמויות גדולות יחסית ועד היום רכשתם בקבוקי סודה לצורך כך.

למידע נוסף ורכישה ממוצרי הרמן סיסטמס השאירו פרטים בעמוד "צור קשר" או חייגו עכשיו למספר 072-2121340 ותיהנו משירות מקצועי ואמין במיוחד!

Call Now Button